Marketing Automation

ZDOBĄDŹ CERTYFIKAT EKSPERTA Z DZIEDZINY MARKETING AUTOMATION

Dlaczego warto
zapisać się na kurs?

Klienci oczekują dziś od marek znacznie więcej. Chcą, żeby treści były dopasowane do ich potrzeb i docierały do nich wtedy, kiedy im najbardziej pasuje. Odpowiedź? Marketing automation.
Podczas tego obszernego kursu dowiesz się:

  • dlaczego warto automatyzować kampanie i jak to robić,
  • jak ustawiać cykle marketing automation,
  • kiedy korzystać z automatyzacji, żeby uzyskać najwyższy zwrot z inwestycji,

i znacznie więcej!

 

7 wykładowców

22 lekcje

6 testów

188 minut nauki

1 uznany w branży certyfikat

Poznaj wykładowców

Abby Hehemann

Abby Hehemann

Product Marketing Manager, GetResponse

Abby zajmuje się przede wszystkim promocją narzędzi GetResponse wśród potencjalnych klientów. Szuka wciąż nowych pomysłów na to, jak GetResponse może wspierać marketerów w dążeniu do celu.

Andrew Davis

Andrew Davis

Założyciel Monumental Shift

Andrew Davis jest prelegentem i autorem bestsellerowych książek. Uczy liderów biznesu, jak rozwijać firmy.
Irek Klimczak

Irek Klimczak

Content Marketing Expert, GetResponse

Irek Klimczak jest ekspertem ds. Content Marketingu w GetResponse. Zajmuje się tworzeniem wartościowych i angażujących treści dla klientów. Zawsze chętnie doradza w kwestii skutecznych strategii email marketingowych.

Jamie Turner

Jamie Turner

CEO, 60SecondMarketer.com

Jamie Turner jest uznanym na świecie autorem książek i prelegentem, znanym również z programów telewizyjnych. Jamie wspierał takie marki jak The Coca-Cola Company, AT&T, CNN i wiele innych w rozwiązywaniu złożonych problemów biznesowych.

Justyna Bakker-Rakowska

Justyna Bakker-Rakowska

International Marketing Coordinator, GetResponse

Justyna Bakker-Rakowska pracuje w GetResponse jako International Marketing Coordinator. Odpowiada za dostarczanie klientom najlepszych praktycznych rozwiązań, wskazówek i pomysłów w dziedzinie email marketingu i marketing automation.

Mateusz Ruzik

Mateusz Ruzik

Product Manager, GetResponse

Mateusz Ruzik to Product Manager w GetResponse. Specjalizuje się w optymalizacji działań email i online marketingowych. Wraz z zespołem ekspertów do spraw edukacji pomaga klientom zrozumieć, jak działa GetResponse i opanować te zasady do perfekcji.

Michał Leszczyński

Michał Leszczyński

Content Marketing Manager, GetResponse

Michał Leszczyński pracuje w GetResponse jako Content Marketing Manager. Jego głównym zadaniem jest tworzenie wartościowych treści edukacyjnych dla marketerów – zarówno początkujących, jak i tych, którzy po świecie online poruszają się już z zamkniętymi oczami.

Co znajdziesz w środku?

Podczas kursu dowiesz się, jak tworzyć skuteczne strategie marketing automation. Nasi eksperci omówią przykłady i zaprezentują dobre praktyki dotyczące segmentacji, tagowania, scoringu i integracji ecommerce. Poruszą też wiele innych istotnych kwestii.

  Egzamin końcowy
Dostępny za dni
dni po zapisie
FAQ