Email Marketing

ZDOBĄDŹ CERTYFIKAT EKSPERTA W DZIEDZINIE EMAIL MARKETINGU

Dlaczego warto
zapisać się na kurs?

Czy email marketing wciąż jest skuteczny? I jaka jest jego wartość w porównaniu z innymi narzędziami online marketingu? Podczas tego certyfikowanego kursu nauczysz się, jak:

  • korzystać z potencjału subskrypcji,
  • tworzyć idealny przekaz marketingowy,
  • budować listę zaangażowanych kontaktów,
  • zamieniać kliknięcia w sprzedaże,

i znacznie więcej!

 

9 wykładowców

28 lekcji

6 testów

224 minuty nauki

1 uznany w branży certyfikat

Poznaj wykładowców

Andrew Davis

Andrew Davis

Andrew Davis jest prelegentem i autorem bestsellerowych książek. Uczy liderów biznesu, jak rozwijać firmy.
Anna Ward

Anna Ward

Anna Ward pracuje w GetResponse na stanowisku Deliverability Director. Odpowiada za wszelkie sprawy związane z kwestią dostarczania wiadomości – śledzi i analizuje trendy, informuje o nowych koncepcjach dotyczących dostarczalności i współpracuje z dostawcami usług internetowych oraz partnerami w walce z nadużyciami.

Irek Klimczak

Irek Klimczak

Irek Klimczak przez lata pracował w GetResponse jako ekspert w dziedzinie content marketingu. Zajmuje się tworzeniem wartościowych i angażujących treści dla klientów. Zawsze chętnie doradza w kwestii skutecznych strategii email marketingowych.

Jamie Turner

Jamie Turner

Jamie Turner jest uznanym na świecie autorem książek i prelegentem, znanym również z programów telewizyjnych. Jamie wspierał takie marki jak The Coca-Cola Company, AT&T, CNN i wiele innych w rozwiązywaniu złożonych problemów biznesowych.

Justyna Bakker-Rakowska

Justyna Bakker-Rakowska

Justyna Bakker-Rakowska pracuje w GetResponse jako International Marketing Coordinator. Odpowiada za dostarczanie klientom najlepszych praktycznych rozwiązań, wskazówek i pomysłów w dziedzinie email marketingu i marketing automation.

Karolina Kurcwald

Karolina Kurcwald

Karolina zawodowo zajmuje się słowem – jest copywriterem z wieloletnim doświadczeniem w online marketingu. Swoją wiedzę na temat języka wykorzystuje na co dzień, dbając o spójny i wyraźny głos marki GetResponse.

Kath Pay

Kath Pay

Kath pełni rolę CEO w firmie Holistic Email Marketing. Jest cieszącą się międzynarodowym uznaniem prelegentką, autorką książek, trenerką i zagorzałą zwolenniczką holistycznego podejścia do email marketingu. Jest najszczęśliwsza, kiedy dzięki niej klienci osiągają znakomite wyniki.

Mateusz Ruzik

Mateusz Ruzik

Mateusz Ruzik to Product Manager w GetResponse. Specjalizuje się w optymalizacji działań email i online marketingowych. Wraz z zespołem ekspertów do spraw edukacji pomaga klientom zrozumieć, jak działa GetResponse i opanować te zasady do perfekcji.

Michał Leszczyński

Michał Leszczyński

Michał Leszczyński pracuje w GetResponse jako szef działu Content Marketing & Partnerships. Jego głównym zadaniem jest tworzenie wartościowych treści edukacyjnych dla marketerów – zarówno początkujących, jak i tych, którzy po świecie online poruszają się już z zamkniętymi oczami.

Co znajdziesz w środku?

Poznaj najlepsze praktyki, które pozwolą Ci tworzyć skuteczne strategie email marketingowe: personalizację wiadomości, testy A/B, zasady skutecznego copywritingu, metody utrzymania bazy adresowej i wiele innych!

  Egzamin końcowy
Dostępny za dni
dni po zapisie
FAQ